Szybka dieta oczyszczająca 4.5/5 (2)

Szybka dieta oczyszczająca

Jeżeli czujemy się ociężali i jeśli nie możemy dopiąć się w swoje ulubione dżinsy, to znak, że należy coś zmienić w naszym codziennym jadłospisie. Zanim jednak znajdziemy dla siebie jakąś rozsądną metodę możemy zastosować szybką dietę oczyszczającą.

Dieta nosi miano szybkiej, bo trwa tylko jeden dzień, a w tym czasie można zgubić jeden kilogram i jeden centymetr w talii. Dla tych, którzy nie mogą zapiąć się w spodnie, to chyba idealne rozwiązanie. Dieta oczyszczająca polega na piciu przez cały dzień koktajlów na bazie mleka. Zaletą tego rozwiązania jest, to że mleko dostarczy nam niezbędnych witamin i przede wszystkim nie spowoduje uczucia głodu. Jednym z przykładowych koktajlów może być koktajl truskawkowy. Jeżeli nie dodamy do niego cukru, to taki napój doda nam energii i nasyci na wiele godzin.

Należy jednak pamiętać o tym, że dieta oczyszczająca nie może być stosowana dłużej na dwa, trzy dni. Nasz organizm wymaga bowiem do prawidłowego funkcjonowania wielu innych witamin i mikroelementów.

Oceń ten artykuł

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*