Dieta odtruwająca

Dieta odtruwająca

Mnóstwo osób coraz częściej uskarża się na osłabienie odporności organizmu, na brak energii i często pojawiające się przeziębienia. Powodem takich czynników może być między innymi zły tryb życia, oraz nieprawidłowe odżywianie.

Nasz organizm ma tendencję do gromadzenia toksyn, a co za tym idzie od razu czujemy się osłabieni i rozdrażnieni. Dlatego też, jeśli chcemy znowu odzyskać siły witalne, to dieta odtruwająca będzie dla nas doskonałym wyborem. Można ją stosować nawet dwa tygodnie, ale tylko pod warunkiem, że rozsądnie ułożymy nasze menu. Dieta odtruwająca to przede wszystkim owsianka, grapefruity, naturalne jogurty oraz soki warzywne i owocowe. W naszym jadłospisie mogą się także znaleźć gotowane na parze ryby oraz drób. Do czasu do czasu wskazany jest także nabiał. Dieta odtruwająca ma na celu przede wszystkim usunięcie toksyn z organizmu. Jej pozytywnym skutkiem ubocznym jest utrata paru kilogramów.

Niemniej jednak, dieta może mieć także negatywny oddźwięk, a będzie nim między innymi początkowe rozdrażnienie, osłabienie i niezbyt przyjemny zapach.

Oceń ten artykuł

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*